SBE LİSANSÜSTÜ 1.BAŞVURU DÖNEMİ KABUL ALAN ADAYLAR

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

Lisansüstü Programlara 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı  (Birinci Başvuru Dönemi) Kabul Alan Adaylar

LİSANSÜSTÜ PROGRAMLAR BAŞVURUSU KABUL EDİLEN ADAYLAR  

AKADEMİK DANIŞMAN

İşletme İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Hüseyin Ozan Altın Prof.Dr.İge Pırnar
Rabia Deniz Çakmak Doç. Dr.Melike Demirbağ Kaplan
Özge Nayman Bayır Dr.Öğr.Üyesi Özge Can
Hande Akdağ Dr. Öğr.Üyesi Ömer Türkoğlu
Umut Özel Prof. Dr. Osman Gök
Arda Yılmaz Doç. Dr. Çağrı Bulut
Özgün Kürüm Prof. Dr. İge Pırnar
İşletme Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Ozan Arif Biltekin Doç. Dr. Melike Demirbağ Kaplan
Abdulkadir Yürekli Dr. Öğr.Üyesi Ahmet Camcı
Said Mikail Çalışkanman Prof. Dr. Osman Gök
İşletme İngilizce Tezsiz Yüksek Lisans Programı Görkem Taş Doç. Dr. Duygu Türker
Cihan Bayel Dr. Öğr.Üyesi Ece Acar
İşletme Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Özkan Mut Dr. Öğr.Üyesi Gürol Durak
Ceren Mert Dr. Öğr.Üyesi Yıldırım Çetmeli
Berkay Öz Dr. Öğr.Üyesi Yıldırım Çetmeli
Umut Can Özben Dr. Öğr.Üyesi Yıldırım Çetmeli
İşletme Yönetimi Uzaktan Öğretim Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Berkay Öz Dr. Öğr.Üyesi Görkem Ataman
Ahmet Demir Dr. Öğr.Üyesi Özge Can
Armağan Sadık Kızılcan Dr. Öğr.Üyesi Ömer Türkoğlu
Özkan Mut Dr. Öğr.Üyesi Yıldırım Çetmeli
Tolga Kaymaz Dr. Öğr.Üyesi Ece Acar
Deniz Burcu Namal Dr. Öğr.Üyesi Ahmet Camcı
Boray Köken Doç. Dr.Fatma Dilvin Taşkın
Onur İkizek Dr. Öğr.Üyesi Gürol Durak
Kamu Hukuku Türkçe Doktora Programı Ahmet Sinan Sürücü Doç. Dr. Burcu Dönmez
Kamu Hukuku Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Burak Sarıyar Dr. Öğr. Üyesi Candide Şentürk
Gözde Hatipoğlu Dr. Öğr. Üyesi Fehmi Kerem Bilgin
Elif Günay Dr. Öğr. Üyesi Candide Şentürk
İpek İlhan Dr. Öğr. Üyesi Bahar Konuk Sommer
Hazal Ertemur Dr. Öğr. Üyesi Bahar Konuk Sommer
Alper Sönmez Dr. Öğr. Üyesi Bahar Konuk Sommer
Erdem Dinçer Dr. Öğr. Üyesi Fehmi Kerem Bilgin
Mine Arı Prof. Dr. Fevzi Demir
Özel Hukuk Türkçe Doktora Programı Mustafa Tugay Prof.Dr.Ali Nazım Sözer
Özel Hukuk Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Aslı Aykutalp Prof.Dr.Meral Sungurtekin Özkan
Merve Çimen Prof.Dr.Sevilay Uzunallı
Ozan Karakaya Prof.Dr.Sevilay Uzunallı
Gözde Hatipoğlu Prof.Dr.Ali Nazım Sözer
İletişim Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Tuğba Açık Prof.Dr.Gülseren Atabek
Elif Gütürkün Prof.Dr.Gülseren Atabek
Mert Omay Prof.Dr.Gülseren Atabek
Ülkem Irmak Şimşek Prof.Dr.Gülseren Atabek
Melisa Özsoydan Prof.Dr.Gülseren Atabek
Mehmet Özdem Prof.Dr.Gülseren Atabek
Aslı Türetken Prof.Dr.Gülseren Atabek
İletişim Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Pınar Doğmuş Prof.Dr.Gülseren Atabek
Özkan Mut (Bilimsel Hazırlık) Prof.Dr.Gülseren Atabek
Kerem Fahri Baykalmış (Bilimsel Hazırlık) Prof.Dr.Gülseren Atabek
Ekonomi İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Evrim Sergen Çokşen Prof.Dr.Durmuş Özdemir
Eda Ergun Dr.Öğr.Üyesi Fatmanur Karaman Kabadurmuş
Abdülkadir Yürekli

(Adayın yabancı dil yeterliliğini sağlaması koşuluyla (Yabancı Dil Hazırlık Okulu) Bilimsel Hazırlık Programına kayıtlanması ve ilgili programı başarılı olarak tamamlaması sonrasında programa kabulü uygundur.

Dr.Öğr.Üyesi Özden Birkan
Psikoloji İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Erdal Kozan Prof.Dr.Emre Özgen
Melisa Aydaş Prof.Dr.Emre Özgen
Uluslararası İlişkiler İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Fatma Betül Çeltik Doç.Dr.Emre İşeri
Finans İngilizce Doktora Programı Başak Uzunbayır Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Karahan
Uluslararası Ticaret ve Finansman Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Deniz Temiz Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Karahan
Alper Atamer Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Karahan
Armağan Sadık Kızılcan Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Karahan
Özge Esnafoğlu Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Karahan
Saygın Ateş Dr. Öğr. Üyesi Oğuz Karahan
Turizm İşletmeciliği İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Erman Uslu Prof.Dr.Orhan İçöz
Umut Özel Dr.Öğr.Üyesi Gökçe Özdemir Umutlu
Rabia Deniz Çakmak Dr.Öğr.Üyesi Gökçe Özdemir Umutlu
Özge Nayman Bayır Dr.Öğr.Üyesi Gökçe Özdemir Umutlu
Uluslararası Lojistik Yönetimi İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Anıl Adaş Doç.Dr.Yiğit Kazançoğlu
Ceren Kahraman Doç.Dr.Yiğit Kazançoğlu
Asya Gizem Sayar Doç.Dr.Yiğit Kazançoğlu
Sanem Eryılmaz Doç.Dr.Yiğit Kazançoğlu
Mertcan Köseoğlu Doç.Dr.Yiğit Kazançoğlu
Mustafa Tibet Eğmen Doç.Dr.Yiğit Kazançoğlu
Sanat ve Tasarım Sanatta Türkçe Yeterlik Programı Ahmet Doğuhan Altaş Dr.Öğr.Üyesi İsmail Okay
Sanat ve Tasarım İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Önder Yiğit Doç.Dr.Paola Susanni
Tuğba Açık Dr.Öğr.Üyesi Sevcan Sönmez
Şebnem Aslan Dr.Öğr.Üyesi Özgür Kilit
Sanat ve Tasarım Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Ayşegül Belgütay Prof.Dr.Şefik Güngör
Zeynep Uluyağcı Dr.Öğr.Üyesi Sevcan Sönmez
Tuğba Açık Dr.Öğr.Üyesi Sevcan Sönmez
Önder Yiğit Türk Doç.Dr.Paola Susanni
Grafik Tasarımı Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Uğur Altun Dr.Öğr.Üyesi Nazlı Gürgan

* Akademik Başarı bursları 26 Haziran 2018 tarihinde açıklanacaktır. 

** Yeterli kontenjanı sağlamayan programlar açılmayabilir.