SBE II.Başvuru Dönemi Kabul Alan Adaylar

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

Lisansüstü Programlara 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Güz Yarıyılı için

(İkinci Başvuru Dönemi) Kabul Alan Adaylar

 

LİSANSÜSTÜ PROGRAMLAR BAŞVURUSU KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLER  

AKADEMİK BAŞARI BURS ORANI

İşletme İngilizce Doktora Programı Mehmet Serdar Erdoğan %100
Uğur Aydın %100
Mert Sarıoğlu %50
İdil Özer Bakır %50
İşletme İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Burcu Özlü Yaşar %100
Enver Altay %25
İşletme Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Bengü Bilgölbalı %25
Semra Karasu  
İşletme İngilizce Tezsiz Yüksek Lisans Programı Ayşegül Gündüz %25
Ebru Kuşoğlu %25
Gizem Babayiğit  
Fanta Cisse  
Yağız Yangal  
Mustafa Okan Genç  
Miraç Bayram  
*İhsan Burak Köroğlu  
İşletme Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Merve Nur Özince  
Melis Savaşan  
Mert Doğancı  
İşletme Yönetimi Uzaktan Öğretim Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Emre Yüksel  
Egemen Şentürk  
Mustafa Okan Genç  
Merve Nur Özince  
Kerem Aydın  
Yağmur Ergül  
Gülşah Akaydın  
Selim Güres  
Kamu Hukuku Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Merve Yılmaz %25
Tuğba Üzer  
Cemre Ayça Sarıdoğan  
Melisa Lal  
Kamu Hukuku Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Ece Özer  
Özel Hukuk Türkçe Doktora Programı Sercan Örsel %50
Özel Hukuk Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Ezgi Madanoğlu %25
Mehmet Çağrı Avcıoğlu  
Zeynep Betül Kay  
Ege Yiğit Ece  
Özge Süslen  
Bengisu Düzgüner  
Dilan Rezen Pişken  
Özel Hukuk Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Barış Kaşka  
İletişim Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Tuğçe Sezer %50
Mehmet Usta %25
İletişim Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı ***Mine Korkmaz  
***Yeliz Kartal  
Melis Manisalı  
Ekonomi İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Gizem Orhan %50
Psikoloji İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Ömer Yiğit %25
Şeyda Sanlı  
İngiliz Dili ve Edebiyatı Tezli Yüksek Lisans Programı Görkem Mercan %50
Papatya Çetin %50
Finans İngilizce Doktora Programı Başak Uzunbayır %100
**Hale Aydın %50
Uluslararası Ticaret ve Finansman Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Burakhan İlter  
Deniz Temiz  
Uluslararası Ticaret ve Finansman Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Yağız Yangal  
Mert Doğancı  
Turizm İşletmeciliği İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Sinan Cana  
Uluslararası Lojistik Yönetimi İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Buket Pirci  
Sinem Acun %25
Uluslararası Lojistik Yönetimi İngilizce Tezsiz Yüksek Lisans Programı *Zeynep Arslan  
*Ümüt Kaygusuz Yavuz  
Uluslararası Lojistik Yönetimi Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Yağız Yangal  
Sanat ve Tasarım Sanatta İngilizce Yeterlik Programı Ozan Atalan %100
Sanat ve Tasarım Sanatta Türkçe Yeterlik Programı Sarp Selçuk %50
***İrem Deniz  
Sanat ve Tasarım İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı ***İrem Gülen %50

 

*Yabancı dil yeterliliğini sağlaması koşuluyla /Yabancı Dil Hazırlık Okulu kayıt hakkı

**Yabancı Dil yeterlik belgesini sağlaması koşuluyla

*** Bilimsel Hazırlık programı