SBE 2017-2018 Bahar Dönemi Lisansüstü Başvuru Sonuçları

LİSANSÜSTÜ PROGRAMLAR BAŞVURUSU KABUL EDİLEN ÖĞRENCİLER  

AKADEMİK BAŞARI BURS ORANI

 

AKADEMİK DANIŞMAN

İşletme İngilizce Doktora Programı Yiğit Fırat Ak Doç.Dr.Melike Kaplan
Doruk Erdek %100 Yrd.Doç.Dr.Görkem Ataman
Ahmed Cüneyt Deniz %50 Doç.Dr.Melike Kaplan
İşletme İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Ali Can Yurdasever Yrd.Doç.Dr.Gürol Durak
İşletme Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Tahsin Can Koçak %50 Yrd.Doç.Dr.Ömer Öztürkoğlu
Selin Soydan Yrd.Doç.Dr.Yıldırım Osman Çetmeli
Burak Demiral %50 Yrd.Doç.Dr.Emel Yarımoğlu
Burak Gürsoy Doç.Dr.Duygu Türker
İşletme İngilizce Tezsiz Yüksek Lisans Programı Hande Taşkıran %25 Yrd.Doç.Dr.Emel Yarımoğlu
Nilüfer Kandemir Yrd.Doç.Dr.Yıldırım Osman Çetmeli
Muratcan Küçüksakal Yrd.Doç.Dr.Özge Can
Hasan Çukur Yrd.Doç.Dr.Ahmet Camcı
İşletme Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Murat Hür Yrd.Doç.Dr.Görkem Ataman
Barış Biligen Yrd.Doç.Dr.Gürol Durak
Refik Tantuğ %25 Doç.Dr.Duygu Türker
Nurat Tuğcu Yrd.Doç.Dr.Ece Acar
Tahsin Can Koçak Doç.Dr.Melike Demirbağ Kaplan
Müşerref Küçüktepe Doç.Dr.Dilvin Taşkın Yeşilova
Muratcan Küçüksakal Yrd.Doç.Dr.Emel Yarımoğlu
Feridun Sever Yrd.Doç.Dr.Yıldırım Osman Çetmeli
Aynur Boz Yrd.Doç.Dr.Özge Can
Talat Aka Yrd.Doç.Dr.Ahmet Camcı
Ali Pekgöz %25 Prof.Dr.Osman Gök
Volkan Deniz Yrd.Doç.Dr.Ömer Öztürkoğlu

 

 

İşletme Yönetimi Uzaktan Öğretim Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Bertan Atay Yrd.Doç.Dr.Görkem Ataman
Yiğit Bağcı Yrd.Doç.Dr.Gürol Durak
Mutlu Berkay Özdemir Doç.Dr.Duygu Türker
Onur Altıntaş Yrd.Doç.Dr.Ece Acar
Şemsi Ayhan Doç.Dr.Melike Demirbağ Kaplan
Burak Saplı Doç.Dr.Dilvin Taşkın Yeşilova
Deniz Akseki Yrd.Doç.Dr.Emel Yarımoğlu
Umut Keskin Yrd.Doç.Dr.Yıldırım Osman Çetmeli
Muhammet Fatih Ataşçı Yrd.Doç.Dr.Özge Can
Can Türkmen Yrd.Doç.Dr.Ahmet Camcı
Feridun Sever Prof.Dr.Osman Gök
Bilal Kırmızı Yrd.Doç.Dr.Ömer Öztürkoğlu
Can Uslusoy Yrd.Doç.Dr.Gürol Durak
Talat Aka Doç.Dr.Duygu Türker
Andaç Temel Yrd.Doç.Dr.Ömer Öztürkoğlu
Kamu Hukuku Türkçe Doktora Programı Simge Demir Prof.Dr.Ali Timur Demirbaş
Cihan Kavlak %100 Prof.Dr.Mustafa Ruhan Erdem
Kamu Hukuku Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Alican Yurdasever %50 Yrd.Doç.Dr.Candide  Şentürk
Erdem Topkaya %50 Yrd.Doç.Dr.Candide  Şentürk
Asya Erman %25 Yrd.Doç.Dr.Bahar Konur Sommer
Enes Rasim Karaçam %25 Yrd.Doç.Dr.Fehmi Bilgin
Kemal Aladağ Yrd.Doç.Dr.Candide  Şentürk
Onur Gedikli Yrd.Doç.Dr.Bahar Konur Sommer
Özel Hukuk Türkçe Doktora Programı Deniz Onur Aras %100 Prof.Dr.Ali Nazım Sözer
Özel Hukuk Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Neslihan Altan %50 Prof.Dr.Ali Nazım Sözer
Ali Can Yurdasever %50 Prof.Dr.Sevilay Uzunallı
Özge Kalyoncu %50 Doç.Dr.Bilgehan Yeşilova
Onur Gedikli Prof.Dr.Ali Nazım Sözer
Enes Rasim Karaçam Prof.Dr.Sevilay Uzunallı
Ege Taylan Doç.Dr.Bilgehan Yeşilova
Asya Erman Prof.Dr.Ali Nazım Sözer
Veyis Serhan Turhan Prof.Dr.Sevilay Uzunallı
Kemal Aladağ Doç.Dr.Bilgehan Yeşilova
Fırat Memiş Prof.Dr.Ali Nazım Sözer
Özel Hukuk Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Meltem Bozkurt Prof.Dr.Ali Nazım Sözer
İletişim İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Şule İşbilen %50 Yrd.Doç.Dr.Duygum Erim
İletişim Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Can Umsu (Bilimsel Hazırlık) %50 Prof.Dr.Gülseren Atabek
Sena Özhan %50 Prof.Dr.Gülseren Atabek
Feride Ömeroğlu %25 Prof.Dr.Gülseren Atabek
Didem Aynur Kandemir %25 Prof.Dr.Gülseren Atabek
Pnar Ergeri Prof.Dr.Gülseren Atabek
Murat Gaygusuz (Bilimsel Hazırlık) Prof.Dr.Gülseren Atabek
Orkun Güzel (Bilimsel Hazırlık) Prof.Dr.Gülseren Atabek
Ekonomi İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Bilge Özkut %50 Yrd.Doç.D.Özden Birkan
Büşra Tüfek Doç.Dr.Umut Halaç
Gizem Hepkavalalı Yrd.Doç.Dr.Fatma Nur Karaman Kabadurmuş
Finans İngilizce Doktora Programı Meriç Kıran %50 Yrd.Doç.Dr.Ebru Saygılı
Uluslararası Ticaret ve Finansman Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Banu Özçelik %50 Yrd.Doç.Dr.Oğuz Karahan
Uluslararası Ticaret ve Finansman Türkçe Tezsiz Yüksek Lisans Programı Ali Pekgöz %25 Öğr.Gör.Dr.Barış Serkan Kopurlu

 

 

 

 

 

 

Uluslararası Lojistik Yönetimi İngilizce Tezli Yüksek Lisans Programı Çisem Lafçı  %50 Doç.Dr.Yiğit Kazançoğlu
Sanat ve Tasarım Sanatta Türkçe Yeterlik Programı Yiğit Uğurlu %100 Doç.Dr.Zehra Sak Brody
Sanat ve Tasarım Türkçe Tezli Yüksek Lisans Programı Tuğba Saylam %50 Yrd.Doç.Dr.Sevcan Sönmez
Turgutalp Paslıoğlu Prof.Dr.Şefik Güngör
Ebru İlbeyci Yrd.Doç.Dr.Mehmet Kahyaoğlu
Atabey Güneç Yrd.Doç.Dr.Özgür Kilit